Про нас. Контакти

Про нас

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВіктор Коров’янко

З соціонікою познайомився ще в студентські роки, років надцять тому. Тоді це було повальним захопленням серед столичної молоді. Багато при знайомстві відразу називали свій соціотип. З тих пір я постійно використовую соціонічні знання в своєму житті і, з часом, прийшов до висновку, що соціоніка є, напевно, найціннішим знанням, яке я виніс зі стін університету. Завдяки їй я зміг побудувати кар’єру в IT бізнесі, зайнявши ту нішу, яка ідеально підходить під мої здібності. Зараз я активно використовую соціоніку в побудові свого власного бізнесу. Глибоко переконаний, що саме соціоніка є тим інструментом, який зможе кардинально поліпшити життя суспільства і кожної людини окремо.

ZЄлизавета Коров’янко

Займаюсь соціонікою з 2008 року. Використовую її в своєму житті і роботі – в підборі кадрів та побудові команд. З 2013 веду семінари разом з Віктором. В різний рас за запрошенням читали лекції в університеті і школах. Вважаю, що соціоніку необхідно викладати дітям ще в школі, аби вони могли вірно обрати професію, позбавитись від комплексів та суспільних стереотипів, допомогти їм вирости щасливими і гармонійними особистостями. Так само, як і дітям, соціоніка необхідна батькам, щоб вчасно розпізнати і найкращим чином розвинути таланти своєї дитини.

Наразі я займаюсь ще й психологією. Особливо люблю арт-терапією. Її я обрала не даремно, адже за першою освітою я архітектор і все моє життя, з дитинства, так чи інакше було пов’язане з творчістю. Для мене дуже цікаво поєднувати методи психології, соціоніки й арт-терапії, чим я займаюсь на своїх семінарах і вас запрошую :-)

 

Контакти

Наша адреса: м. Полтава, вул. Чорновола, 12, ТЦ Олімп, 2 поверх, Grass Coworking

Электронная почта: contact@social-design-studio.com

Телефони: +38068-889-75-98; +38068-122-12-11 (с 09:00 до 20:00)

Ми в соцмережах: https://www.facebook.com/socialdesignstudio/

https://www.facebook.com/arttherapypoltava/