Эксперимент

Безкоштовне визначення соціотипу.

Ми збираємо статистичний матеріал. Для цього ми проводимо безкоштовне типування. Типування може проводитись дистанційно (через інтернет) або при безпосередній зустрічі.

Якщо ви хочете визначити свій тип через інтернет, вам необхідно:

  1. Скачати анкету і заповнити її дотримуючись інструкції. Надіслати анкету за адресою  contact@social-design-studio.com  або Ліссі Коров’янко особистим повідомленням ВКонтакті.
  2. Надіслати відео, тривалістю не менше 20 хвилин, на якому ви розповідаєте про себе (якщо вам складно придумати, що саме розповідати, ви можете відповісти на питання анкети перед камерою; в такому разі виконання пункту 1 необов’язкове). Якість відео повинна бути достатньо гарною, щоб можна було розгледіти вашу міміку і жести. Зафіксуйте камеру, щоб зображення не стрибало.
  3. Надішліть декілька ваших фото (не постановочних, чи-то модельних, а тих, на яких ви виглядаєте як в реальному житті):

–          Фото в повний зріст

–          Портретне фото (де гарно видно обличчя)

–          Фото в профіль

–          За бажанням можна також додати фото в ¾, фото на яких ви виражаєте емоції.

Погоджуючись на безкоштовне типування ви надаєте дозвіл використовувати ваші фото в нашій галереї типів (більше ніяка інформація крім фото і типу використовуватись не буде).

Якщо у вас немає можливості зняти відео, ви можете пройти типування при особистій зустрічі. Кількість типувань в тиждень обмежена, тому заздалегідь подайте заявку, написавши листа на  contact@social-design-studio.com  або Ліссі Коров’янко особистим повідомленням ВКонтакті.

Що дасть вам знання вашого соціотипу?

Про це вже достатньо написано на нашому сайті http://socialdesignstudio, але ще раз коротко:

–          Надасть впевненості в собі

–          Допоможе обрати партнера для шлюбу

–          Надасть змогу покращити стосунки з оточуючими

–          Допоможе у виборі професії та ін.

Події